chcem sa poradit

Priestor pre príspevky nových užívateľov fóra.
Pravidlá fóra
Príspevky komerčného charakteru a príspevky nesúvisiace zo zameraním fóra budú odstránené spolu s vašim užívateľským účtom.
Toto fórum nieje indexované Googlom a inými vyhľadávacími nástrojmi.

If there will be any commerical posting then it will be deleted. Your user account will be deleted too.
This forum is not indexed by Google and other search engines.
Napísať odpoveď
om4amc
Príspevky: 22
Dátum registrácie: 7. Apríla 2013, 22:16
Bydlisko: TRENCIN DLHE HONY

chcem sa poradit

Príspevok od užívateľa om4amc » 7. Apríla 2013, 22:47

pozdravujem vsetkych sonderov.moje meno je marek.som z trencina.tiez by som sa chcel venovat tejto cinnosti,ale len v 25km okruhu trencina.potrebujem preto informaciu od skusenych clenov ktory maju prehlad ,kolko sond tu pocas roka asi dopadne,a ci sa mi oplati investovat do software sondemonitor.ostatne vybavenie mam,vratane skusenosti zo zameriavanim slabych vf signalov.tato stranka sa stala mojou oblubenou chodim na nu takmer kazdy den uz celu zimu ale az teraz som sa rozhodol zaregistrovat.obdivujem vsetkych co v tazkych podmienkach dohladavaly sondy vblate a mrazoch jeto naozaj zasluzene.prajem vela dalsich uspechov.marek om4amc

Užívateľov profilový obrázok
Miro
Lovič
Príspevky: 1105
Dátum registrácie: 28. Októbra 2011, 09:11
Bydlisko: Senica SK
Kontaktovať užívateľa:

Re: chcem sa poradit

Príspevok od užívateľa Miro » 8. Apríla 2013, 07:56

Ahoj.

No niečo tam občas padne. Prikladám zopár posledných polôh sond okolo TN.
TN.JPG

Užívateľov profilový obrázok
admin
Administrátor
Príspevky: 27
Dátum registrácie: 26. Októbra 2011, 15:34

Re: chcem sa poradit

Príspevok od užívateľa admin » 8. Apríla 2013, 10:34

Zaradil som ťa medzi overených užívateľov fóra, teraz môžeš písať do všetkých častí fóra vrátane chatu. Doplň si prosím do svojho profilu bydlisko (netreba presne, stačí okres) a prihlás sa na chate.

Vitaj na fóre

Napísať odpoveď