Setkání u sondy = nový uživatel

Priestor pre príspevky nových užívateľov fóra.
Pravidlá fóra
Príspevky komerčného charakteru a príspevky nesúvisiace zo zameraním fóra budú odstránené spolu s vašim užívateľským účtom.
Toto fórum nieje indexované Googlom a inými vyhľadávacími nástrojmi.

If there will be any commerical posting then it will be deleted. Your user account will be deleted too.
This forum is not indexed by Google and other search engines.
Napísať odpoveď
OK1FRN

Setkání u sondy = nový uživatel

Príspevok od užívateľa OK1FRN » 9. Novembra 2015, 08:30

Ahoj všichni

Začal jsem taky sbírat sondy, v úterý 2.11.2015 jsem měl už tři nálezy a když jsem jel od zákazníka po vykonané práci koukám do počítače a v prediktoru vidím, že má jedna spadnout u Průhonic. Říkám si "pro tu si dojedu". Skutečně už byla slyšet a tak jsem se vydal z Břevnova do Průhonic a stále koukám jak to letí.
Dojedu do Průhonic k Lidlu a vidím, že míří ke mě. říkám si "to je dobrý...aspoň to bude blízko".....koukám, koukám a sonda nabrala pěknou rychlost na Říčany, to už bylo dávno po burstu. Popojedu tedy na Říčany. Když jsem najel na odbočku...sonda udělala prudkou obrátku a zase zpět na Průhonice. Takže já taky obrátku a zase zpět k té křižovatce co jsem byl minule. Na počítači jsem viděl, že to již nikam dál nestihne a jde se usadit někam k dendrologické zahradě. Skutečně když jsem tam dojel tak jsem ve svém Yupiteru 7100 a anténě na střeše auta slyšel její signál. Podle mapy mě to hnalo za zahradu na pole, ale zastavil mě zákaz vjezdu. A protože já do zákazů vjezdu nejezdím tak jsem to musel objet z druhé strany. Po zaparkování byl signál na střešní anténu hodně silný což dávalo dobrou naději že jsem blízko.
To pole bylo spíše takové rumiště plné uschlých rostlin do pasu velkých a všeho možného i nemožného na zemi. Sondu jsem po chvilce našel propadlou v tomto humusu a byla vidět tak na dva metry.

Když jsem sondu donesl k autu, koukám a další auto brzdí u mě a on to další sonder.....byl to Zaky. Pogratuloval mi k nálezu a vysvětlil, že by bylo dobré se registrovat do tohoto fora abych mohl psát nálezy a také úmysly. Takže se tímto omlouvám, že jsem ji Zakymu čmajznul, ale nevěděl jsem existuje nástroj na to aby eliminoval to, že pojedu za sondou spoustu kilometrů a sejdeme se tam čtyři.

Sonda to byla K 4444420, vypuštěna 2.11.2015 z Libuše v 11:15 UT a nález proběhl ve 14:50 SEČ

Ahoj a prosím o ověření....Martin OK1FRN

Napísať odpoveď