Pravidlá a registrácia na fóre

Priestor pre príspevky nových užívateľov fóra.
Pravidlá fóra
Príspevky komerčného charakteru a príspevky nesúvisiace zo zameraním fóra budú odstránené spolu s vašim užívateľským účtom.
Toto fórum nieje indexované Googlom a inými vyhľadávacími nástrojmi.

If there will be any commerical posting then it will be deleted. Your user account will be deleted too.
This forum is not indexed by Google and other search engines.

Pravidlá a registrácia na fóre

Poslaťod Miro » Pon 27. Mar 2017 11:47:04

Pre prehľadnosť a hlavne orientovanie na fóre prikladám zopár pravidiel tohto fóra.
Nebudem tu rozpisovať nejaké všeobecné pravidlá a myslím že sa dokážeme normálne správať. Ak tu niekto umiestni nevhodný obsah tak príspevok bude zmazaný a pri opakovanom porušení bude účet zmazaný. V prípade zásadného porušenia bude daný permanentný ban na nick, registračnú IP a registračný email.

Postup registrácie a overenia.
- pri registrácii povinne uvádzajte bydlisko, minimálne lokátor ktorý si môžete zistiť tu: http://qthlocator.free.fr/index.php. Účet ktorý nebude mať aspoň minimálne vyplnený profil nebude overený.
- po registrácii sa automaticky stávate členom skupiny "nový členovia". V takomto prípade máte obmedzený prístup na fórum.
- ak sa chcete stať overeným členom fóra a získať prístup na chat a tracker kontaktujte ma cez súkromnú správu. Celý proces urýchli aj to ak napíšete odkiaľ poznáte naše fórum a aký vzťah máte ku rádiosondám.
- po overení sa bude sledovať aktivita účtu teda dátum posledného prihlásenia. Ak sa vyhodnotí že niektorý účet je dlhšie nepoužívaný bude sa postupovať podľa nižšieho postupu:
Overený člen - ak od posledného prihlásenia ubehne viac ako 6 mesiacov, účet stráca overenie
Nový člen - ak od posledného prihlásenia ubehne viac ako 12 mesiacov účet sa deaktivuje. Následne sa posiela niekoľko upozornení na registračný email a po tretom upozornení sa účet zmaže. Taktiež sa bude brať ohľad na aktivitu člena teda ak má zverejnené nejaké príspevky vo fórach tak sa bude riešiť samostatne.
- všetky informácie ktoré sú prístupné overeným člnom fóra sú prístupné iba nám a tak nešírte tieto informácie ďalej (kopírovaním, šírením odkazov a podobne).
V prípade otázok ma kontaktujte súkromnou správou alebo na emailom.

Miro
Obrázok užívateľa
Miro
 
Príspevky: 587
Registrovaný: Pia 28. Okt 2011 9:11:04
Bydlisko: Senica JN88QQ

Späť na Čakáreň - Waiting room

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť