Žádost o ověření uživatele

Priestor pre príspevky nových užívateľov fóra.
Pravidlá fóra
Príspevky komerčného charakteru a príspevky nesúvisiace zo zameraním fóra budú odstránené spolu s vašim užívateľským účtom.
Toto fórum nieje indexované Googlom a inými vyhľadávacími nástrojmi.

If there will be any commerical posting then it will be deleted. Your user account will be deleted too.
This forum is not indexed by Google and other search engines.
Napísať odpoveď
OK2WYK
Lovič
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 21. Marca 2024, 15:12
Bydlisko: Petrovice

Žádost o ověření uživatele

Príspevok od užívateľa OK2WYK » 25. Marca 2024, 11:07

Prosím o ověření účtu. První sondu jsem našel společně s OK2PZC, který ji zapsal. Druhou jsem už hledal sám a sešel jsem se tam s uživatelem Matěj. Ten mi doporučil registraci a ověření, protože na mnou používaném SondeHub jsem neobjevil způsob zapisování nalezených sond.

OK2WYK
Lovič
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 21. Marca 2024, 15:12
Bydlisko: Petrovice

Re: Žádost o ověření uživatele

Príspevok od užívateľa OK2WYK » 26. Marca 2024, 10:25

Chci poděkovat Zdenkovi OK2PZC za info jak zapisovat nalezené sondy na SondeHub, přesto stojím o ověření uživatele zde. Zhruba 20 let mám radioamérskou koncesi a učastním se KV závodů, i když posledních 10 let co mám rodinu spíš jen těch OK a OM. Pracuji jako HW vývojář v radiové sekci ve frmě Racom v Novém Městě. Možnost sledování a hledání radiosond mi ukázal kolega OK2PZC a okamžitě se mi to zalíbilo. Když jsem po druhé nalezené sondě (u které jsem byl po uživali "Matěj" druhý) přemýšlel proč mě to vlastně tak chytlo, protože geocaching který zkoušela manželka mě nezaujal, tak jsem si uvědomil že je to pořád ten radiový přenos informací a podmínky šíření radiového signálu. Zde konkrétně mě baví sledovat příjem telemetrických dat, měřených parametrů atmosféry, teploty a vlhkosti (tu konkrétně řešíme i u našich výrobků na firmě) a v neposlední řadě i tu "loterii" kamto spadne. Bonusem pak je mít možnost vyrazi do terénu a sondu fyzicky nalézt. Můj předpokládaný rádius dohledávání radiosond je oklí od Žďáru nad Sázavou po Bystřici nad Pernštejnem. Přes vše výše napsané doma rekonstruuji statek z 19. století, kde relaxuji a trávím tím většinu času mimo zaměstnání.

Užívateľov profilový obrázok
OK1HGA
Krmič / Lovič
Príspevky: 531
Dátum registrácie: 1. Marca 2014, 11:17
Bydlisko: Česká Třebová

Re: Žádost o ověření uživatele

Príspevok od užívateľa OK1HGA » 26. Marca 2024, 17:21

Martine,
děkuji za bližší představení a doplnění informací o sobě.
Doporučím Tě adminovi k ověření.
Měj se fajn a ať se lovy daří,
Vláďa
OK1HGA

Napísať odpoveď