Nováček

Priestor pre príspevky nových užívateľov fóra.
Pravidlá fóra
Príspevky komerčného charakteru a príspevky nesúvisiace zo zameraním fóra budú odstránené spolu s vašim užívateľským účtom.
Toto fórum nieje indexované Googlom a inými vyhľadávacími nástrojmi.

If there will be any commerical posting then it will be deleted. Your user account will be deleted too.
This forum is not indexed by Google and other search engines.
Napísať odpoveď
Užívateľov profilový obrázok
OK1DNA
Príspevky: 27
Dátum registrácie: 8. Februára 2013, 20:36
Bydlisko: Praha - Pankrác

Nováček

Príspevok od užívateľa OK1DNA » 9. Februára 2013, 21:43

Ahoj,

vydal jsem se dneska na svůj první lov. Asi to nestojí za samotné zalogování, ale až se objeví log těch rychlejších lovců, tak bych tam rád přidal komentář. Taky bych pak chtěl přidat do Ověřených přijímačů rtl-asd, s kterým jsem lovil. Proto prosím o povolení vkládání příspěvků do ostatních témat.

---

Vyfouknutá H2733582 (Libuš, 9.2.2013 12 UTC) - můj první lov

Tak jsem se vydal na první lov. Dojel jsem vlakem do Řepova (asi 10 km východně za Mladou Boleslaví) a zakempil na krtině za vesnicí. Sonda dopadla asi 8 km severovýchodně na pole u Budy, kam jsem se následně vydal na kole. Sonda stále vysílala.

Belhal jsem se zoraným polem a signál byl stále silnější. Najednou vidím asi 200 metrů před sebou dva černě oblečené lidi s YAGI anténou, jak běží, očividně se radují a něco zvedají ze země. Ano, byla to ta sonda. Zkoušel jsem volat, mávat a pískat na nafunkční reklamní píšťalku, ale nevšimli si mě.

Tak jsem se vydal zase zpátky, propadnul jsem se do půl metru hlubokého bahna v brázdě (málem jsem tam nechal botu) a zablácený jel domů.

Příště snad přijdu dřív :-D.

Užívateľov profilový obrázok
Braňo
Príspevky: 101
Dátum registrácie: 26. Októbra 2011, 20:48
Bydlisko: Trnava
Kontaktovať užívateľa:

Re: Nováček

Príspevok od užívateľa Braňo » 10. Februára 2013, 18:18

Ahoj

Zaradil som ťa medzi overených užívateľov fóra, takže už môžeš písať do všetkých fór a do chatu.
To čo ťa postihlo na prvom lova je smola, ale aj to sa občas stane.

Užívateľov profilový obrázok
Miro
Lovič
Príspevky: 1105
Dátum registrácie: 28. Októbra 2011, 09:11
Bydlisko: Senica SK
Kontaktovať užívateľa:

Re: Nováček

Príspevok od užívateľa Miro » 11. Februára 2013, 15:17

Ahoj.

Inak je taká dohoda že kto má možnosť tak v teréne PMR CH7 bez subtónu. Kto aj ladí sondos tak po nájdení sa dá stanička hodiť na PMR tak sa dá dovolať.

Užívateľov profilový obrázok
OK1DNA
Príspevky: 27
Dátum registrácie: 8. Februára 2013, 20:36
Bydlisko: Praha - Pankrác

Re: Nováček

Príspevok od užívateľa OK1DNA » 11. Februára 2013, 15:33

Miro napísal:Ahoj.

Inak je taká dohoda že kto má možnosť tak v teréne PMR CH7 bez subtónu. Kto aj ladí sondos tak po nájdení sa dá stanička hodiť na PMR tak sa dá dovolať.
Á, díky za informaci, příště budu mít naladěno :)

Užívateľov profilový obrázok
Miro
Lovič
Príspevky: 1105
Dátum registrácie: 28. Októbra 2011, 09:11
Bydlisko: Senica SK
Kontaktovať užívateľa:

Re: Nováček

Príspevok od užívateľa Miro » 11. Februára 2013, 19:30

Nie je to pravidlo ale nabuduce mozno posluzi lepsie ako reklamna pistalka.

Napísať odpoveď