Užívateľské skupiny

Chod fóra, registrácia na fóre, pravidlá fóra, užívateľské skupiny, oprávnenia užívateľov, požiadavky na zmenu a doplnenie funkcií fóra a pod.

Užívateľské skupiny

Poslaťod admin » Uto 14. Aug 2012 19:38:40

Z dôvodu množenia spamu na fóre boli zavedené užívateľské oprávnenia na základe zaradenia užívateľa do užívateľskej skupiny. Tento systém neobmedzuje registráciu nových užívateľov a účinne zamedzuje šírenie spamu na fóre. (Nieje nutné schválenie registrácie a príspevkov do fóra administrátorom fóra)

V súčasnej dobe sú na fóre následovné užívateľské skupiny:
  • Noví členovia fóra: Základná užívateľská skupina, do ktorej je užívateľ zaradený po úspešnom dokončení registrácie. Užívatelia v tejto skupine môžu prispievať do fór: Čakáreň a Návštevná kniha. Tieto fóra niesu indexované Googlom a inými vyhľadávacími nástrojmi, preto sa tu SEO praktiky neoplatia (viac tu). Užívateľom ktorý budú šíriť spam v týchto fórach bude odstránený účet.
  • Overení užívatelia fóra: Užívatelia v tejto skupine majú oprávnenia prispievať do všetkých fór, vrátane fóra "LEN PRE NÁS" a chatu ktoré sú viditeľné len užívateľom v tejto skupine.
    Ak chcete byť zaradený do tejto skupiny, stačí poslať súkromnú správu užívateľovi admin, prípadne napíšte do fóra čakáreň.

Od všetkých užívateľov sa očakáva že budú svoje oprávnenia aktívne využívať. V opačnom prípade im môžu byť užívateľské oprávnenia upravené podľa toho ako ich konkrétny užívateľ využíva. To znamená že v prípade ak overený užívateľ dlhodobo nebude prispievať na fórum, prípadne chat, tak môže byť preradený do skupiny "Noví členovia fóra". Podobne v prípade že užívateľ zo skupiny "Noví členovia fóra" nebude dlhodobo navštevovať fórum, môže byť jeho účet odstránený.
Obrázok užívateľa
admin
Administrátor
 
Príspevky: 33
Registrovaný: Str 26. Okt 2011 15:34:32

Re: Užívateľské skupiny

Poslaťod vojto » Sob 23. Aug 2014 20:49:31

Ahoj, mám otázku trochu bokom. Zaujímajú ma podmienky podľa ktorých sa umožňuje používanie Stracku. (prístupový kod ) Pretože som ťa žiadal o pridelenie kodu na Strack 2 krát. 23.1.2014 a 8.7.2014 a žiadna odpoveď. Ďakujem za odpoveď vojto !
Obrázok užívateľa
vojto
 
Príspevky: 41
Registrovaný: Pon 25. Mar 2013 13:29:47
Bydlisko: Lúčnica JN98df presnejšie : JN98df32pb


Späť na Fórum

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť