Registrácia na www.forum.radiosonda.sk

Chod fóra, registrácia na fóre, pravidlá fóra, užívateľské skupiny, oprávnenia užívateľov, požiadavky na zmenu a doplnenie funkcií fóra a pod.

Registrácia na www.forum.radiosonda.sk

Poslaťod admin » Uto 14. Aug 2012 19:57:57

Fórum http://www.forum.radiosonda.sk je zamerané na príjem, dekódovanie a dohľadávanie rádiosond. Na fóre sa môže zaregistrovať každý kto má záujem o uvedenú problematiku. Registračný formulár nájdete tu.

Podmienky registrácie:
  • Pri registrácii je nutné uviesť platnú mailovú adresu, budú na ňu zaslané inštrukcie pre dokončenie registrácie. Registráciu je nutné dokončiť do 24 hodín, inak bude váš účet odstránený.
  • Užívateľovi, ktorý sa do 48 hodín od dokončenia registrácie neprihlási na fóre bude odstránený užívateľský účet.
  • Po úspešnom dokončení registrácie bude užívateľ zaradený do užívateľskej skupiny: Registrovaný užívatelia. Viac o užívateľských skupinách tu.
  • V užívateľskom profile môžete uviesť odkaz na svoj osobný web. Toto fórum nieje priestor pre SEO (viac tu) a iné formy spamu. Do profilu si nepridávajte odkaz web bez obsahu, prípadne web nesúvisiaci zo zameraním fóra. Užívateľom ktorý budú na fórum umiestňovať odkazy komerčného charakteru bude odstránený užívateľský účet.
Obrázok užívateľa
admin
Administrátor
 
Príspevky: 33
Registrovaný: Str 26. Okt 2011 15:34:32

Späť na Fórum

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť