Prečistenie užívateľov fóra

Chod fóra, registrácia na fóre, pravidlá fóra, užívateľské skupiny, oprávnenia užívateľov, požiadavky na zmenu a doplnenie funkcií fóra a pod.
Zamknuté
Užívateľov profilový obrázok
admin
Administrátor
Príspevky: 27
Dátum registrácie: 26. Októbra 2011, 15:34

Prečistenie užívateľov fóra

Príspevok od užívateľa admin » 8. Februára 2013, 22:06

V poslednej dobe rastie množstvo spamu na fóre a počet nových užívateľov fóra. Rovnako rastie počet užívateľov fóra, ktorý boli zaradený do skupiny "Overení užívatelia", a od registrácie do fóra neprispievajú. Preto som sa rozhodol prečistiť užívateľov fóra (V súlade s pravidlami fóra TU a TU).
Dňa 15.2. budú odstránené všetky užívateľské účty, užívateľov ktorý od registrácie nedali žiadny príspevok do fóra (výnimkou budú užívatelia o ktorých niekto z overených užívateľov prehlási "Poznám ho, nechaj ho tu." )

Ak má niekto nápad ako upraviť registráciu nových užívateľov fóra, tak aby sa obmedzil spam na fóre a nebránil registrácii serióznych záujemcov, napíšte sem.

om1aeg
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 19. Februára 2012, 15:50

Re: Prečistenie užívateľov fóra

Príspevok od užívateľa om1aeg » 9. Februára 2013, 07:23

Ahoj, do fora neprispievam, ked nemam nieco k veci tak nevytvaram spam len aby som nahanal body za pocet prispevkov :-), ale rad si citam cez rss prispevky ostatnych. Zabavka je mi to blizka, lebo kombinuje radio a geocaching :-), len sa neviem utrhnut a konecne nieco odlovit.

Tiez ma hneva mnozstvo spamu, nedala by sa vylucit "navstevna kniha" z rss? Alebo vytvorit zvlast feed bez nej. Vdaka

jan

Re: Prečistenie užívateľov fóra

Príspevok od užívateľa jan » 9. Februára 2013, 10:59

https://www.phpbb.com/kb/article/how-to ... a-captcha/
s vhodnými otázkami, napr.: vlnová dĺžka v cm EM vlnenia s f=400 MHz

Užívateľov profilový obrázok
admin
Administrátor
Príspevky: 27
Dátum registrácie: 26. Októbra 2011, 15:34

Re: Prečistenie užívateľov fóra

Príspevok od užívateľa admin » 15. Februára 2013, 22:16

15.2. boli odstránené následujúce užívateľské účty:hrdza, Michal, ToMik, abbrakile, bobo11, ok2jnx, Sambo, maros001, TONDA1953, ivan

ignác-zachar

Re: Prečistenie užívateľov fóra

Príspevok od užívateľa ignác-zachar » 16. Februára 2013, 13:41

Mám záujem o všetko čo sa týka radiosond ,ich hľadania a problematiky okolo nich.Spolupracujem s Braňom.

Zamknuté