Pravidlá a registrácia na fóre

Sondemonitor, mapy a iný software
Napísať odpoveď
Užívateľov profilový obrázok
Miro
Administrátor
Príspevky: 630
Dátum registrácie: 28. Októbra 2011, 09:11
Bydlisko: SK Senica JN88QQ
Kontaktovať užívateľa:

Pravidlá a registrácia na fóre

Príspevok od užívateľa Miro » 27. Marca 2017, 11:47

Pre prehľadnosť a hlavne orientovanie na fóre prikladám zopár pravidiel tohto fóra.
Nebudem tu rozpisovať nejaké všeobecné pravidlá a myslím že sa dokážeme normálne správať. Ak tu niekto umiestni nevhodný obsah tak príspevok bude zmazaný a pri opakovanom porušení bude účet zmazaný. V prípade zásadného porušenia bude daný permanentný ban na nick, registračnú IP a registračný email.

Postup registrácie a overenia.
- pri registrácii povinne uvádzajte bydlisko, minimálne lokátor ktorý si môžete zistiť tu: http://qthlocator.free.fr/index.php. Účet ktorý nebude mať aspoň minimálne vyplnený profil nebude overený.
- po registrácii sa automaticky stávate členom skupiny "nový členovia". V takomto prípade máte obmedzený prístup na fórum.
- ak sa chcete stať overeným členom fóra a získať prístup na chat a tracker kontaktujte ma cez súkromnú správu. Celý proces urýchli aj to ak napíšete odkiaľ poznáte naše fórum a aký vzťah máte ku rádiosondám.
- po overení sa bude sledovať aktivita účtu teda dátum posledného prihlásenia. Ak sa vyhodnotí že niektorý účet je dlhšie nepoužívaný bude sa postupovať podľa nižšieho postupu:
Overený člen - ak od posledného prihlásenia ubehne viac ako 6 mesiacov, účet stráca overenie
Nový člen - ak od posledného prihlásenia ubehne viac ako 12 mesiacov účet sa deaktivuje. Následne sa posiela niekoľko upozornení na registračný email a po tretom upozornení sa účet zmaže. Taktiež sa bude brať ohľad na aktivitu člena teda ak má zverejnené nejaké príspevky vo fórach tak sa bude riešiť samostatne.
- všetky informácie ktoré sú prístupné overeným člnom fóra sú prístupné iba nám a tak nešírte tieto informácie ďalej (kopírovaním, šírením odkazov a podobne).
V prípade otázok ma kontaktujte súkromnou správou alebo na emailom.

Miro

Napísať odpoveď