Pozůstalost po Petrovi OK1PPT

Pozůstalost po Petrovi OK1PPT

Poslaťod ATonda » Pia 25. Nov 2016 14:23:46

Přátelé,
je to smutné, že pár dní po pohřbu přicházím s tímto emailem, ale ....
Byl jsem požádán, abych se postaral o prodej pozůstalosti po Petrovi. Jedná se o prodej všeho co souvisí s rádiem. V odkazu níže je seznam všeho co jsem stihl za několik hodin nafotit a sepsat. Petr toho měl hodně a není to vše. Pokud si na něco vzpomenete co není v seznamu, napište mi to a já se pokusím danou věc vyhledat. Seznam se bude postupně dopisovat, pokud ještě něco najdeme, nové věci budou od konce seznamu.
Prodej proběhne formou "dvoufázové aukce". To znamená, že budete mít dvě možnosti dohodit cenu, za kterou získáte danou věc. V prvním kole v seznamu pod fotografií napíšete kolik nabízíte za danou věc. Po cca třech týdnech vám zašlu email, kde vás budu informovat kolik je nejvyšší částka za danou věc. Vy pak budete mít max týden na zaslání nové částky. Vyhrává nejvyšší částka.
K ceně se připočítá poštovné dle velikosti, váhy a pojištění, odhaduji cca 60-200 Kč. Větší a dražší věci preferujeme osobním převzetím - EKG, transceiver ....
Antény na Cínovci a na střeše domu budeme sepisovat, až za teplého počasí.

Děkuji Tonda
Antonín Roll

odkaz na seznam věcí: https://goo.gl/forms/sFOKeVQWJGnIqH8o1
Pokud selžou všechny technologické postupy, přečti si návod na použití :-)
Obrázok užívateľa
ATonda

Späť na Bazár

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť