18.1.2019 - P1840535 - Praha - 00UTC

GElog, príspevky do GElogu, nájdené sondy...
Napísať odpoveď
OK4AM
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 9. Novembra 2018, 09:52
Bydlisko: Police nad Metují
Kontaktovať užívateľa:

18.1.2019 - P1840535 - Praha - 00UTC

Príspevok od užívateľa OK4AM » 19. Januára 2019, 00:41

Po pulnocnim vysedavani u radia jsem tuhle sondu sledoval az na zem, a na rano naplanoval vyjezd, padla v Lachove do ovcina. Dopoledne mi jeste psal Flegi, jestli o ni vim, a cestou pres Teplice jsem se pro ni zastavil. Balon byl videt uz z prijezdove cesty poveseny na plote, coz jsem uvital neb jsem si myslel ze sondu za snuru vytahnu z arealu ven. Bohuzel to slo pres velkej strom a stahnout se nedala. Jen bylo citit ze ji taham a ze se sonda na druhym konci provazku posunuje, marne jsem ji hledal nekde v tech stromech, po chvili jsem si vsim provazku, ktery sel ze stromu pres hreben strechy haly. Kdyz jsem halu kolem plotu obesel z druhy strany, ukazalo se ze je z jizny strany pokryta solarama, a sonra byla zahaknuta za hromosvod, ktery kopiroval hreben strechy. Vysledek je ten, ze je sonda nedostupna, a bud ji uklidi nekdo kdo se o ty solary stara, nebo uzraje a sjede sama, mozna zkusim zjistit kdo je majitelem a vysvetlit mu situaci, mozna bude radsi kdyz se to sunda, nez aby mu to poskakovalo vetrem po panelech :)
20190118_111607.jpg
Balon na plote
20190118_112951.jpg
Sonda na panelu

Napísať odpoveď