planý poplach 13-05-2012

GElog, príspevky do GElogu, nájdené sondy...
Napísať odpoveď
Užívateľov profilový obrázok
Miro
Lovič
Príspevky: 1105
Dátum registrácie: 28. Októbra 2011, 09:11
Bydlisko: Senica SK
Kontaktovať užívateľa:

planý poplach 13-05-2012

Príspevok od užívateľa Miro » 29. Mája 2012, 12:56

Takže ako začať.

Je to nedávno čo sa jedna Helmutovka vypla niekde pri ceste ku nám vo výške asi 13km počas klesania. Smer mala priamo na Senicu ale táto akcia bola bez úspechu. Následne som si prešiel dáta pre BT a miesto dopadu bolo niekde pri obci Hlboké. Následná letmá obdliadka pri ďalšom love skončila bez úspechu. Uzatvoril som to a možno sa časom niekde nájde.
Jedného dňa som sa vracal domov a pri ceste som zbadal jasnú červenú farbu. Po rýchlom opustení vozidla, behu asi 150m, následnom prechode cez 1m vysokú koprivu a preskočení potoka metódou Ala srnec som prišiel na dané miesto. Ďašia moja reakcia sa tu nedá bez cenzúrovania ani umiestniť tak ju tu radšej neuvádzam. Rýchla foto a s nálezom v ruke sa vraciam ku autu. Po ceste som si prečítam odkaz od pubertálnej mládeže a s pomyslením že môžno tadeto pôjde niekto zo sonderov som to obesil na strom pri ceste :D
Teraz uvažujem či je to normálne čo sa stalo alebo je to už vstupenka do blázinca :D

GPS: 48.65077 17.37156

Prikladám ešte jedno foto nálezu:
poplach.jpg

Užívateľov profilový obrázok
om7aqa
Príspevky: 13
Dátum registrácie: 29. Októbra 2011, 12:02
Bydlisko: Valaská

Re: planý poplach 13-05-2012

Príspevok od užívateľa om7aqa » 29. Mája 2012, 15:31

Miro, ... pohoda, my sme raz s Vladom - tiež po jedne vypnutej Helmutovke takto išli, s tým, že miesto vizuálneho nálezu nám oznámil kamarát sediaci v autobuse: V Brusne neďaleko zastávky na kopci leží niečo červené (na snehu dobre viditeľné ...) a akosi to sedelo so smerom letu OFFnutej sondy. Tak sme tam nočnou hodinou vyrazili - kosa že až a hlavne tma a my pobehujúci s čelovkami po kopci. Po dobrodení sa snehom na miesto sme sa nezdržali šťavnatých komentárov držiac v ruke zbytok červeného balóniku šťastia ... ... kamarátovi sa muselo riadne čkať ... S ťukaním si na čelo sme sa okolo 23:00 vracali domov :D ... ale syndróm červeného igelitu alebo niečoho bieleho ešte trochu trvá aj teraz :D (hádam nás to raz prejde ...)
Prílohy
Brusno.JPG
Naposledy upravil/-a om7aqa v 29. Mája 2012, 20:13, upravené celkom 1 krát.

Užívateľov profilový obrázok
Peter
Lovič
Príspevky: 398
Dátum registrácie: 27. Októbra 2011, 14:26
Bydlisko: Bratislava-Ruzinov

Re: planý poplach 13-05-2012

Príspevok od užívateľa Peter » 29. Mája 2012, 16:44

Tiez pridavam jeden kvalitny odrb.

Bolo to na jesen, ked W padali do okolia Mosonmagyarovaru. Cestou k miestu dopadu nocnej, som zbadal priamo z cesty znamu farebnu dvojkombinaciu.......
Prílohy
IMG_9882a.JPG
toto musi byt viedenska zostava
IMG_9884a.JPG
alebo nie?
IMG_9888a.JPG
no a toto ostalo na mieste pristatia o dve polia dalej (na obesenie)

Napísať odpoveď