Vecerna Vieden 30.07.2012 (H1723627) 405,000Mhz

GElog, príspevky do GElogu, nájdené sondy...
Napísať odpoveď
Užívateľov profilový obrázok
Mitu
Príspevky: 75
Dátum registrácie: 5. Decembra 2011, 13:56
Bydlisko: Bratislava, Podbrezova
Kontaktovať užívateľa:

Vecerna Vieden 30.07.2012 (H1723627) 405,000Mhz

Príspevok od užívateľa Mitu » 31. Júla 2012, 19:54

Vecerna prechadzka po "plazi" na Zahori :D

Sonda Vieden na pasme 405,000 Mhz

HW: SGP - H1723627

Miesto dopadu: Plavecky Stvrtok ( Lesik pri dedinke Plavecky Stvrtok )

Posledny vystup z groundtracku:

Packet : 9574
Zemepisna sirka : 48.38942
Zemepisna dlzka : 17.01574
Posledna vyska : 556m
Posledny cas : 20:00:28.100 (GMT)

Zucastneny: Mitu

Popis: Zacalo to tak nenapadne, pisanim na fore a snahou pozorovat balon z okna baraku. Uz ked som si myslel ze ho vidim objavil sa okolo neho pas a bolo po zabave( Lietadlo ). Uz ma moc nebavilo krutit hlavou zavrel som oblok a dalsi cas som travil trackerom a s pravitkom v ruke. Kedze som nepozeral ani predikciu na ten den bolo to o to viac prekvapujuce ako sa zacala sonda krutit az sa mi usmev na tvari objavoval. Nakoniec posledna obratka a uz nic nebranilo mojim uvaham o startovani, najprv nastalo vybavenie povolenky od Dusana a uz len hypnotizovanie ocami kde fesanda padne... Lesik a je tam bac ! Zahudral som slovnik nevhonych slov, a este o to ma viac znechutili Misove slova nechod "srnka ta zozere". Sedel som ako mucha puk oci vypulene a v hlave myslienka musim ju mat. Po povzbudeni Jozefom som sa definitivne rozhodol idem... Zobral som balik cigariet, lampas a radio a siel som... Po prichode na miesto starou cestou na Malacky bolo tam az strasne ticho, ktore som hned prerusil zapnutym radiom. Nechcelo sa mi moc chodit po strane lesa tak som si obliekol reflexnu vestu a vybral som sa po ceste usek 400m peso a potom som sa skoval v lesiku :D Uz podla signalu ma lesik prekvapil, sonda si "hapala" na zem takze signal ozil az pri krajnici. Ked som do toho zazraku prisvietil vravim si toto bude "izi" prechadzka po "plazi" plnej iloviteho piesku. Signal krasne rastol az sa mi pred ocami objavila, ano bola to ona krasna vonava "Helmutovka" darcek z "Wien" vonavy latex ktoremu som hned neodolal, balon priamo na padaku a padak rovno naviazany na odvijacu zbulku a pozoooooooooor nesmel chybat zazracny "Helmutov" uzol. A uz nasledoval pekne navrat domov a ostry strajk Misa na temu latex... Zapil som to pivom a pekny den za nami :D
Prílohy
mapa.jpg
Mapka
100_3758.JPG
Spiaca sonda na "plazi"
100_3761.JPG
Umenie viazania balona
Lovu zdar !

Napísať odpoveď