3.1.2018 11z - Amberg - M1413373

GElog, príspevky do GElogu, nájdené sondy...
Napísať odpoveď
Užívateľov profilový obrázok
2IT
Lovič
Príspevky: 767
Dátum registrácie: 15. Augusta 2017, 16:15
Bydlisko: Devět křížů, Kopřivnice u rodičů a dálnice D1
Kontaktovať užívateľa:

3.1.2018 11z - Amberg - M1413373

Príspevok od užívateľa 2IT » 11. Januára 2018, 15:06

TYP: RS92-SGPD
HW: M1413373
FRQ: 402.700
Vypusten: 3.1.2018 11z - Kumm. DE
Nalezen: 8.1.2018 13:30 SEC - D1 km 64
49.6778
15.1154

---
No, jiz po ceste do prace jsem se mrknul na druhou stranu dalnice kam ukazovalo vsechno, predikce, KML pohledy, Windy.com, vse opravdu nasvedcovalo tomu ze sonda preleti D1 a zaparkuje na poli nekde u Brzotic apod. Po kratkem hledani jsem to za tmy vzdal a jel do kanclu.
Po ceste zpet jsem vzpominal ze podle Krya a i SM doma 100% preletela v.n. Nemcice a tudiz dalnici by musela pretnout nekde kolem asi tak sedesateho...dopr...co to je na plote? Zaradail jsem se pri premysleni do praveho stoupaciho pruhu a zustal v nem o trochu dele kdyz se mi zdalo ze jem minul neco 100% cerveneho z veneckem co hodne pripominal rozperky padaku Ambergu. No nic, blikacky, odstavny u odbocku pouze pro RSD, a prochazka 200-300m zpet....ano, je to padak z Amberku, kousku latexu, sonda samo nikde, jak jinak. Vypadalo to jako by preletela dalnici, silnicari uz jen nasli zbytek snury a padak a nasadili je na tycku od plotu. Nedalo mi to. Odstavil jsem auto dolu k nejakemu stavidlu a zacal chodit podel plotu z druhe strany a asi po hodine jsem toho chtel nechat, kdyz jsem zakopl a zustal na zadech. Musel jsem se opravdu smat protoze padam snad porad a nejvyssi brizka v okoli schovavala to co jsem hledal. Muj 5m mobilni sondekiller me byl na....nic. Nakonec jsem teleskop prdlouzil dalsim asi 5m dilem z uschleho smrku a po pulhodine boje se stabilitou (bylo to ve svahu k dalnici) jsem sondu odrizl. provazek byl vsude kolem na vrcholcich stromu a tudiz padak nebyl aranzma, ale sonda priletela jako tecna k levotocive zatacce (smer Brno), nejnizsi bod se zachytl o brizku a padak musel tim padem zustat viset na plote....proste nahoda.

Mel jsem z toho takovou radost ze jsem zapomel vubec fotit ale neco malo je zde:
https://photos.app.goo.gl/hQDtO8oT7BzRqWSg2

Ahoj

Napísať odpoveď