8.6.2022 - T3910665 - Praha - 06UTC

GElog, príspevky do GElogu, nájdené sondy...
Napísať odpoveď
Užívateľov profilový obrázok
frenk
Príspevky: 23
Dátum registrácie: 11. Januára 2021, 18:15
Bydlisko: Neratovice

8.6.2022 - T3910665 - Praha - 06UTC

Príspevok od užívateľa frenk » 28. Júna 2022, 10:18

Typ sondy: RS41
HW: T3910665
Frekvencia: 404.2 MHz
Miesto vypustenia: Praha (WMOID:11520)
Dátum a čas vypustenia: 8.6.2022 5:40
Dátum a čas nálezu: 8.6.2022 10:15
Posledné súradnice LAT LON: 50.21558, 14.3820

Už při jízdě po polní cesty jsem na koci viděl auto a by mi zvláštní co tam asi dělá, když jsem přijel bliž a viděl chlapa v poli s telfonem v ruce, bylo mi jasné že nejsem první...
Setkal jsem se s Petrem, který přijel o pár minutek dříve a až pročesával pole, zkusil jsem taky štěstí a nakonec jsem narazil na šňůru a následně na sondu :)
Tímto se Petrovi omlouvám, že jsem mu jí vyfoukl před nosem ;)
Dali jsme ale společné foto, krátce pokecali se rozjeli se každý svým směrem.

https://radiosondy.info/sonde_archive.p ... r=T3910665

Užívateľov profilový obrázok
Petr VEN
Lovič
Príspevky: 77
Dátum registrácie: 1. Decembra 2012, 22:13
Bydlisko: Záryby, Kostelec nad Labem, ČR

Re: 8.6.2022 - T3910665 - Praha - 06UTC

Príspevok od užívateľa Petr VEN » 30. Júna 2022, 11:59

Ahoj Tome.

Tady u těch Neratovic jsem jel snad v úterý okolo se ženou. Psal jsi před 50 minutami, že vyrazíš, ale stále nikdo nejel. Byli jsme kousek u té benzínky na hlavní cestě. Pak další zpráva, co jsem se díval byla, že před 25 min teprve vyrážíš, ale stejně nikde nikdo. Tak jsem to sebral, zapsal a jel. Ještě měla popoletět až 74 m, ale popoletěla z těch 241 m na 194 m asi jen 8 m max. Bylo to pod dráty u sloupu. Pak už jsme nečekali, jen se přezuli a jeli. Žena měla přespávání s žáky na gymplu a musela tam být včas a otevřít školu a dohlížet.

Je dobře, že jsi "ověřený". Už si nevzpomínám, jestli jsem posílal na Admina žádost i o Tvé ověření, už Vás bylo tolik... Možná to až nyní udělal kolega. Mám toho nějak moc v poslední době.
-Protože je fajn o tom vědět, že tam někdo jede a nebo že to je pryč. Manželka byla pro tu sondu u Mratína a Měšic tento týden a taky marně. Je to pak zbytečné pálení nafty a času.

Jo, u té minulé sondy, co jsme se potkali, jsem byl na stejném místě s autem, když padala a byla do 68 m od auta. Ale pak jsem si šel v klidu vyměnit boty, v klidu volal Pavlovi Žárskému, že ji mám a že jsem ji viděl padat, a až pak ne moc ve spěchu šel pro ni, jen už si nepamatoval, kde to spadlo. A pak jsi se objevil. Měl jsem čerstvě nové "síťované" boty za 2 litry a nechtěl jsem je zasvinit při prvním či druhém dni použití. Napřed jsem s nimi vyběhl z auta, ale po 5 m bylo jasné, že bych je dost devastoval.

Ahoj. Petr VEN -tedy OK1VEN

Napísať odpoveď